CNY Hidrolik olarak müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek kullanımı kolay, güvenli ve ileri teknoloji platformlar ile sorunsuz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. 

Kalite standartları çerçevesinde önceliğimiz güvenli hizmet sağlamak ve tam bir müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. Bu hedef ışığında iş güvenliğine yüksek önem vermekteyiz. Kiralamada kullanılan araçlarımızın düzenli olarak bakımları ve kontrolleri yapılmaktadır. 

Makine parkımızda 6 metreden 36 metreye kadar çeşitli metraj ve özelliklerde ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler ile tersanelere, alışveriş merkezlerine, depo alanlarına, elektrik dağıtım şirketlerine, savunma sanayiine, köprü/tünel gibi kara ve demir yolları işletmelerine, reklam ve temizlik firmalarına, inşaat sektörüne, enerji santrallerine ve diğer hizmet sektörlerine kurulduğumuzdan bu güne kadar destek sağlamaktayız. 

Makine parkurumuzda bulunan araçlarımızın hepsi Türkiye’de platform sektörü öncüsü grup şirketimiz olan Ansan Hidrolik tarafından üretilmektedir. Tüm üretilen ürünler ISO 9001:2015 ve CE belgelerine sahiptir. 

Aynı şekilde tüm personel yükseltici ürünlere ve kiralamadaki araçlarımıza da 7/24 servis çözümü sunmaktayız. Deneyimli ve yetkin servis personellerimiz ile bize ulaşan her soruna en kısa sürede cevap vermekte ve ürünlerimizi kullanan müşterilerimize sorunsuz bir iş sahası sağlamaktayız. 

 

Misyonumuz

  1. - İç ve dış müşterilerimizin eğitimler ile gelişmelerini sağlamak. 
  2. - İş güvenliğini ön planda tutan ürünler ile çalışan ve çevre sağlığını korumak. 
  3. - Hizmet ve ürünlerimiz ile müşterilerimize maliyeti düşüren hizmetler sağlamak. 
  4. - Kalite standartlarını sürdürülebilir kılmak ve geliştirmek. 
  5. - Sorunsuz hizmet prensibini her zaman gerçek kılmak.

 

Vizyonumuz

İleri teknoloji ürünlerimiz ve sürekli öğrenen, gelişen, teknolojiyi yakından takip eden ekibimiz ile sorunsuz hizmet kalitesi sağlayan bir firma olmak.

İş Güvenliği

Firmamız için müşterilerimizin güvenliği ön sırada olduğundan iş güvenliğine büyük önem verilmektedir. Kiralama da kullanılacak her platformumuz müşterilerimize gitmeden önce kontrolden geçmektedir. Tereddüt edilen herhangi bir durumda ürün müşteriye gönderilmemektedir. Aynı zaman da her ürünümüz periyodik olarak her 3 ay bakıma alınmaktadır. Ürünlerimiz yetkin makine mühendisleri tarafından test edilmekte ve sonrasında bakım dokümanları düzenlenmektedir. Ürünlerimizi kullanan operatörlerimiz sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Üretici firmamız olan Ansan Hidrolik mühendisleri tarafından firma içi eğitimler düzenlenmekte bu sayede operatörlerimizin bilgileri her zaman güncellenmektedir. Operatör hizmeti istemeyen müşterilerimiz için üretici firma olan Ansan Hidrolik mühendisleri tarafından operatörlük eğitimi verilmektedir. Bu sayede müşterimizin kendi personeli ile verimli ve güvenli çalışması amaçlanmaktadır. Bu eğitim esnasında müşterimize hem teorik hem de pratik olarak aracın tüm detayları anlatılmaktadır. Her ürünümüzün Kullanma Kılavuzları da firmaya ürün ile birlikte gönderilmektedir. Gerektiği durumlarda 7/24 telefon desteği ve gerekirse teknik destek verilmektedir.